O nas

Mój-Robot.pl odznacza się innowacyjną ofertą na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych. Warsztaty dla dzieci i młodzieży Mój-Robot.pl to doskonałe połączenie wiedzy z zabawą. Nauka programowania, konstruowanie robotów - w tej ofercie każde dziecko znajdzie coś dla ciebie! Naszą misją jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do nauk ścisłych. Kadrę Mojego Robota.pl stanowią doktoranci, robotycy, informatycy a zarazem wykwalifikowani pedagodzy. Od początku działalności przedsiębiorstwo realizuje z wielkim powodzeniem projekty unijne. Uczestniczyliśmy w wielu projektach unijnych m.in.: "Szkoła Cyfrowych Ekspertów" prowadzonym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Elblągu, "Edukacja w Gminie Liniewo" prowadzonym przez Gminę Liniewo, "Szkoły Sukcesu" prowadzony przez Fundację Rozwoju Warmii i Mazur.

Na zajęciach Mojego-Robota.pl kładziemy nacisk na praktyczny aspekt nauki. Wychodzimy z założenia, że każde dziecko uwielbia eksperymentować. Samodzielne wykonywanie doświadczeń to doskonała zabawa i niezwykle pouczająca przygoda. Prowadzimy zajęcia edukacyjne na terenie wielu miast w trzech województwach. Informacje na temat zajęć w poszczególnych miastach znajdziesz w menu głównym.

Kursy i zajęcia dla dzieci oferowane przez Mój-Robot.pl cieszą się dużym powodzeniem, dzięki czemu liczba naszych kursantów stale rośnie. Od września 2017 zajęcia prowadzone są przez Fundację "Kreatywny Umysł" jednak zgodnie z autorskim programem zajęć Firmy InterRobo Arkadiusz Dejnarowicz.

A oto jedna z z wielu opinii o naszych zajęciach:

W zasadzie obok tematu, ale 
wszystkim mniejszym dzieciakom polecam zajęcia

http://www.moj-robot.pl/

świetny prowadzący, a zajęcia bardzo interesujące
można samemu zorganizować grupę w miejscu zamieszkania a prowadzący przyjedzie, myśmy tak zrobili 

Strona: Wielodzielni.org